SportCash.pl - Blog: czy warto wejsc w program partnerski

blog - czyli co w programie piszczy

Czy warto wejść w program partnerski? / 09 grudzień 2010 13:12
Osoby, które zastanawiają się nad wejściem do programu partnerskiego, powinny przed podjęciem decyzji zapoznać się z zaletami takiego rozwiązania. O czym warto wiedzieć przed rozpoczęciem uczestnictwa. Jakie są zalety i czy przypadkiem bardziej nie opłaca się rozkręcić własnego sklepu?
Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdują się w artykule dostępnym na mojej zawodowej stronie: tutaj. Napisałem sporo o zaletach, ale nie dlatego, by "koloryzować", po prostu programy partnerskie są pozbawione ryzyka i stanowią dobre źródło dodatkowego a przypadku wyjątkowo aktywnych osób - podstawowego dochodu. Konkluzja jest również następująca: warto wyrobić sobie własną opinię na temat udziału w PP poprzez uczestnictwo (np. miesięczne), aczkolwiek tak krótki okres nie zawsze jest wystarczający by sprawdzić jakie są realne dochody (w stosunku do poświęconego czasu).
Udział w programie partnerskim można też postrzegać jako możliwość sprawdzenia się oraz/lub test popularności witryny. Jeżeli wydaje Ci się, że masz sporo czytelników, którzy lubią np. szaleć na stoku - to sprawdź czy uda Ci się zarekomendować im najlepsze Twoim zdaniem deski lub narty.
Tagi: program partnerski
Aby komentować wpisy musisz być zalogowany w SportCash.pl

Komentarze

KrakiStrona WWW09 grudzień 2010 19:12