SportCash.pl - Blog:

blog - czyli co w programie piszczy

Ostatnie notki

22 maj 2014
Roooolki na platformie Sportcash.pl

Od dzisiaj na platformie dostępna jest strona Roooolki.com. Linkując do niej partnerzy mogą uzyskać standardową prowizję według zdobytych progów. Dostępne są wszystkie rodzaje prowizji dla nowego sklepu.
Tagi: program partnerski

16 maj 2014
sToys.pl znika z platformy Sportcash.pl

W związku z zamknięciem sklepu sToys.pl, znika on z naszej platformy. Prosimy o usunięcie linków partnerskich do tego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż w miejsce sToys.pl na platformie w najbliższym czasie pojawi się nowy sklep - roooolki.com
Tagi: program partnerski

18 listopad 2013
RentAski.pl dołącza do Sportcash.pl

Od dzisiaj na naszej platformie znajduje się nowa strona -> rentaski.pl - wypożyczalnia nart online. Oferuje ona wyższe prowizje dla partnerów - od 10 do 20% od całkowitej kwoty wypożyczenia towaru! Dodaliśmy do Sportcash.pl materiały graficzne dotyczące nowej strony - nie czekaj i promuj nową stronę już dziś.
Tagi: sportcash

17 kwiecień 2012
Nowe linkowanie do produktów w Snowsport

Od 16 kwietnia zmieniły się linki do produktów w snowsport.pl. Zmiana dotyczy tylko produktów, jednocześnie stare linki dalej funkcjonują i partnerzy nie muszą ich zmieniać, nie mniej jednak nowe linki należy budować według instrukcji zawartej w tym poście.
Tagi: program partnerski

17 luty 2012
sToys.pl na platformie SportCash.pl

Od dzisiaj na naszej platformie jest nowy sklep - sToys.pl oferujący elektronikę sportową. Zachęcamy do zapoznania się z jego ofertą i do jej promowania. Zasady funkcjonowania sToys.pl w programie są takie same jak pozostałych sklepów. Sposób linkowania taki jak do GoldenSet.pl. Wkrótce zamieścimy materiały graficzne dla tego sklepu.
Tagi: program partnerski

21 październik 2011
Statystyki dla partnerów

Dla wszystkich partnerów od 2 progu (beginner) udostępniliśmy statystyki związane ze sportcash.pl i naszymi sklepami.
Tagi: program partnerski

25 wrzesień 2011
Informacja o prowizji na adres e-mail

Wprowadzona została nowa opcja do programu partnerskiego. Od teraz o nowych prowizjach możesz być informowany po przez wiadomość e-mail.
Tagi: program partnerski

12 kwiecień 2011
Nowy sposób linkowania do GoldenSet

W GoldenSet przeszliśmy na nowy format linków do kategorii i produktów. Stare linki będą dalej funkcjonować, ale dzięki ich nowej wersji będziesz mógł poprawić indeksowane odnośników w Google. Dowiedz się więcej z tego tego artykułu!
Tagi: program partnerski